Vážení priatelia, súčasní aj bývalí členovia a priaznivci Folklórneho súboru Skaličan!

Ďakujeme Vám, že po minulé roky sa nám vďaka Vašim percentám z dane podarilo uskutočniť mnoho projektov.

Venovaním percent zo svojej dane máte možnosť podporiť ďalšie naše aktivity a úsilie.

Vašu podporu prijímame prostredníctvom združenia Folklórny súbor Skaličan, ktoré je oficiálne registrovaným prijímateľom 2% dane. Obzvlášť uvítame, ak nám venujete percentá z dane firmy/právnickej osoby, ak máte možnosť o ich rozdelení rozhodnúť alebo rozhodnutie (napríklad svojho zamestnávateľa) ovplyvniť.

Postup pre Vás

Zamestnanec

Ak ste zamestnanec, za ktorého daň platí zamestnávateľ, vyžiadajte si od neho Potvrdenie o zaplatení-dane a prípadne aj Vyhlásenie o poukázaní 2 % dane, v ktorom dopíšte údaje prijímateľa 2 % dane Folklórny súbor Skaličan. Tu si môžete stiahnuť predvyplnené tlačivo Vyhlásenia o poukázaní 2 % dane s údajmi Folklórneho súboru Skaličan. Oba vyplnené a podpísané dokumenty (Potvrdenie o zaplatení-dane a Vyhlásenie o poukázaní 2 % dane) doručte príslušnému daňovemu úradu podľa miesta vášho trvalého pobytu.

Fyzická osoba (vlastné DP)

Ak ste fyzická osoba a sami si podávate daňové priznanie, údaje o prijímateľovi percent Vašej dane uvádzate priamo do daňového priznania. 

Podrobný postup pre všetky skupiny daňovníkov

V prípade nejasnosti si stiahnite alebo pozrite Bližšie informácie a podrobný postup pre všetky skupiny daňovníkov (obsahuje aj postup pre právnické osoby a tiež pre fyzické osoby, ktoré preukázateľne odpracovali minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti). Ďalšie informácie nájdete aj na webstránke www.rozhodni.sk.

 

Údaje o prijímateľovi pre poukázanie 2% z dane:

Obchodné meno (názov) prijímateľa:

Folklórny súbor Skaličan

Sídlo:

Dr.J.Šátka 2767/3, 90901 Skalica

Právna forma:

Občianske združenie

IČO:

36085383

ĎAKUJEME!

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie